چلنجر SRT Hellcat با دوربین مداربسته ارزان‌ی مخصوص معرفی شد

دوج مبادرت به معرفی دسته ۲۰۱۸ چلنجر SRT Hellcat کرده که دوربین مداربسته ارزان‌ی آن همانند نوع Demon عضلانی و پهن پیکر است . این نسخه , با اسم Widebody ارائه خواهد شد .

عده‌ای از خریداران دوج می باشند که ظاهر اسپرت و عضلانی نوع چلنجر Demon را می‌پسندند ولی نمی‌توانند ۸۶ هزار دلار را برای خرید این دوربین مداربسته ارزان بپردازند یا این که نیازی به توان مازاد دسته Demon ندارند . خوشبختانه دوج به تامل این گونه از مشترین نیز بوده و برای آن‌ها مدلی تازه عرضه کرده است .

دوج از مردادماه , محصولی دیگر را به مدل‌های چلنجر خواهد افزود که با نام SRT Widebody شناخته می شود و درست همانند مدل دیمون , عرض آن به ترازو ۹ سانتیمتر عمده از دوربین مداربسته ارزان‌ی معمولی چلنجر است . این اتومبیل همچنین به دستور برقی سه حالته مجهز است که دارای سه مود رانندگی خیابان , اسپرت و پیست خواهد بود . در مقایسه بایستی اذعان کرد که تمامی مدل‌های دیگر دوج هلکت دارنده دستور هیدرولیکی می باشند .

دوج چلنجر SRT دوربین مدار بسته

کیت دوربین مداربسته ارزان‌ی Widebody همچنین دربرگیرنده اسپیلیلتر ذیل سپر دیمون هم هست اما درب دوربین مداربسته ارزان آن معمولی بوده و همان کاپوت آلومینومی گونه Hellcat عمل مینماید . ضمن اینکه یکی از بخش‌های جذاب هلکت که همان ورودی هوای درون لامپ جلو بود نیز درین دسته حذف شده‌است و به جای آن باطن چراغ‌ها لوگوی هلکت , هک شده است . ترمزهای این نسخه از برند صاحب اسم برمبو می‌باشند که دارای کالیپرهای شش پیستونه در جلو , با قطر دیسک چرخ دو تکه‌ی ۱۵ . ۴ اینچ است . دیدنی این که , با وجود این تمامی تجهیزات نو , دوربین مداربسته ارزان این دوربین مداربسته ارزان , حدود ۷۲ هزار دلار با احتساب مالیات است که این مبلغ دربرگیرنده یک دوره‌ی آموزش رانندگی یک روزه نیز خواهد بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *