سیر ترقی چراغ جلوی خرید خودرو فروش خودروها در حین یک قرن

یک‌لحظه به دنیای بدون نور فکر کنید . البته به آخرالزمان نه! به دنیایی فکر کنید که در آن هنوز الکتریسیته زیر کنترل درنیامده و نوری برای نور و روشنایی وجود ندارد . شرکت فورد می‌خواهد مزه‌ای از این مورد را به تمامی بچشاند و ولی اولی روزهای حضور خرید خودرو فروش خودرو در جامعه را هم به تصویر بکشد .
سیر ترقی لامپ جلوی خرید خودرو فروش خودرو ها در حین یک قرن

میشائیل کوهر , مهندس پژوهش ها روشنایی و چراغ‌های فورد می‌گوید :

در مشاجره تکنولوژی نور , ما از مدت ظلمت خارج آمده‌ایم . تغییرات اصلی انجام یافته راجع‌به ایمنی جاده‌ای و راحتی راننده کاملاً باورنکردنی است .


ممکن است این گفته‌ها کمی مبالغه‌آمیز به لحاظ آید اما برای آن‌هایی که هیچ گاه تجربه رانندگی با خرید خودرو فروش خودرویی قدیمی در شب را ندارند , پی بردن این‌که سیستم‌های نور خرید خودرو فروش خودروهای مدرن چقدر خوب است اختلال خواهد بود . امروزه مهاجرت با اتومبیل در فروغ روز در طول مضاعف کمتری صورت می گیرد اما هرکسی که در شب حتی با سرعت نادر رانندگی کرده از ظلمات خطرناک شب با خبر است .
سیر ترقی چراغ جلوی خرید خودرو فروش خودروها در طول یک قرن

کوهر اضافه می‌کند :

ما از زمانه به کار گیری از آن چیزی که اساساً شمع‌هایی مجلل بود به چراغ‌های زنون و LED مؤثر و با بازده بالا رسیده‌ایم . در آتی ما چراغ‌های مضاعف روشن LED را روی خرید خودرو فروش خودروها خوا‌هیم مشاهده کرد . در واقع این امکانات میتواند به نگهداری هوشیاری راننده یاری دهد . مقدار رویت کرد در شب هم‌اکنون فراوان بهتر است .

خرید خودرو فروش خودروهای اولیه به معنای واقعی کلمه از استیلن یا فانوس‌های روغنی‌ای که می بایست بوسیله دست شفاف می‌شدند منفعت می‌کردند . این فانوس‌ها دوچندان برای دیدن بکار نرفتند و صرفا برای دیدن سایرافراد در شب کاربرد داشتند . چراغ‌های الکتریکی اول بهبود یافته‌تر بودند البته در مدت‌زمانی کوتاه می‌سوختند و هنوز نیز نسبت به استانداردهای دوران مدرن مضاعف ابتدایی جلوه می‌کردند .
سیر پیشرفت لامپ جلوی خرید خودرو فروش خودروها در طول یک قرن

کادیلاک اولین سیستم چراغ جلوی الکتریکی امروزی را در سال ۱۹۱۲ معرفی کرد و یک سری سال آن‌گاه هم او‌لین لامپ جلوی نورپایین بوسیله کمپانی گاید لامپ عرضه شد . حباب نوربالا/پایین در سال ۱۹۲۴ ظاهر شد اما انقلاب حقیقی در بحث چراغ خرید خودرو فروش خودروها تا سال ۱۹۶۲ چهره نداد . درین فرصت پاره ای گاز کم اثر به داخل حباب چراغ‌های رشته‌ای بیشتر شد . این موضوع سبب ساز ارتقاء فروغ و ارتفاع قدمت لامپ شد و درست چراغ‌های جلوی هالوژنی دیده به جهان گشود .
سیر ترقی چراغ جلوی خرید خودرو فروش خودروها در طول یک قرن

اکثری از خرید خودرو فروش خودروهای امروزی هنوز نیز از چراغ‌های هالوژنی فایده می نمایند اما انقلاب بعدی درین حوزه قطعاً فیس می‌دهد . سیستم نوروفروغ زنون و LED عموماً سه برابر بیشتر از چراغ‌های هالوژنی فروغ و روشنایی داشته و همچنین طول عمر بیشتری دارند . با در نظر به چنگ آوردن این که خرید خودرو فروش خودروهای مدرن سریع‌تر و گران‌تر از هر مجال دیگری می‌باشند , این مسئله خوبی است .

برای ادراک خوبتر پیشرفت‌های انجام یافته می‌توان به تصاویری که تهیه شده نگاه کرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *