تصاویر تسلا دسته ۳ لو رفت

شرکت نمایندگی پاناسونیک در تهران تسلا قصد دارااست جور ۳ را به زودی به بازار عرضه نماید . تسلا پیش‌تر از پروتوتایپ این نمایندگی پاناسونیک تهران رونمایی کرد . مدتی‌ میشود که زمزمه عرضه این اتومبیل در بازار شنیده می گردد و درحال حاضر تصاویری از دسته ۳ لو رفت .

در دل این خبر , خبر خوش‌حال‌کننده‌ای موجود است که نوید ورود این نمایندگی پاناسونیک تهران به بازار را به زودی می دهد . تسلا اعتقاد داراست که جور ۳ می‌تواند فروش نیکی را تجربه کند و سبب موفقیت‌ بیشتراز پیش این شرکت شود . در تارنما رسمی تسلا , اطلاعات مختصری از این نمایندگی پاناسونیک تهران نوشته شده شده‌است . مثلا گفته شده که این اتومبیل قادر است تحت ۶ ثانیه از حال رکود تخت‌گاز ۹۷ کیلومتر بر ساعت دست پیدا نماید . گونه ۳ به گونه‌ای طراحی شده که می تواند ۵ ستاره زردرنگ ایمنی را اخذ نماید .

هم‌چنین این شرکت ادعا مینماید که گونه ۳ به امکان سوپرشارژ مجهز شده که مقطع عصر شارژ باتری را فراوان کم‌تر از نمایندگی پاناسونیک تهرانهای الکتریکی ساده می‌کند . تسلا نمایندگی پاناسونیک تهران ۳ با یک بار شارژ می تواند مسافت حدودی ۳۴۶ کیلومتر را طی کند . بها این اتومبیل ۴۵ هزار دلار در سایت قانونی تسلا نام برده شده‌است .

پیش از این شرکت تسلا موفق شده بود که بها سهام بیشتری نسبت به نمایندگی پاناسونیک تهرانسازهای بزرگ فورد و جنرال موتورز ثبت نماید . از عارضه ها این پیروزی در عرصه اقتصادی و بازار , آینده‌دار بودن تسلا اعلام شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *