تبلیغات گوگل ادوردز یا این که دستگاه چاپ بنر ؟ کدام یک بهتر است ؟

عضویت در شبکه تلگرام ما
ویژه
تبلیغات گوگل ادوردز یا دستگاه چاپ بنر ؟ کدام یک خوبتر است ؟

در فیس موثر بودن این آموزش آن را از طریق کلید G+ ( گوگل پلاس ابتدای کاغذ ) به اشتراک بگذارید

هیچ مغازه اینترنتی سوای داشتن دستگاه چاپ بنر ی کار کشته و سود از تبلیغات صحیح نمی تواند به کسب درآمد رسد . هدف اصلی این نوشته ی علمی فروشگاههای اینترنتی هستند چون درصد یه خرده از اینترنت سایتها وجود دارا‌هستند که بخواهند از گوگل ادوردز تنها برای اخذ بازدید کننده بی واسطه با پرداخت هزینه نسبت به کلیک فایده کنند و عملا اینکار بی نتیجه هست . می‌خواهیم ببینیم آیا استفاده از گوگل ادوردز سوای دستگاه چاپ بنر به تنهایی میتواند باعث فروش شود ؟ دستگاه چاپ بنر خوبتر است یا این که تبلیغات کلیکی گوگل ؟ پرسش هایی است که در پی به طور بی نقص توضیح داده میگردد .

گوگل ادوردز چست ؟

( سیستم تبلیغات کلیکی کمپانی گوگل ( که نسبت به هر کلیک از اینترنت مستر یا به عبارتی رئیس سایت نسبت به کمیپن درست شده هزینه ای اخذ می کند . به عبارت ساده خیس محل حیاتی کسب درآمد شرکت گوگل از جستجوهای صورت گرفته و تبلیغاتی که در معرض روئت کرد میلیون ها کاربر در ماه یا این که روز قرار می‌گیرد .
یک طرز فوق العاده نیز برای وب مستران نیز برای گوگل .

دستگاه چاپ بنر چیست ؟

به کاربردن چندین فاکتور و اوامر از پیش رقم خورده و متغیر که باعث می گردد یک وب سایت با تمام زیر مجموعه هایی که در دل خود دارااست در نتایج اول جستجوی گوگل سناریو داده شود . برای مثال کاری کنیم که وقت استفاده کننده سه کلمه و واژه ( هارد تحت شبکه ( را در موتور جستجوی گوگل search می کند در همان ورقه نخستین اکران داده شود .

چهت نیل به کسب درآمد در دنیای دیجیتال یک‌سری از کارها در چهار چوب استاندارد به صورت همیشگی می بایست گزینه استفاده قرار بگیرد . مانند دستگاه چاپ بنر , پست الکرونیکی مارکتینگ , تبلیغات , سوشیال مارکتینگ یا همان بازاریابی شبکه های مردمی و . . . که این ۴ فاکتور مهمترین آن ها میباشند .

در حالتی که شما صرفا از طریق دستگاه چاپ بنر بخواهید تولیدها خودتان را بفروشید بایستی بدین اساسی دقت داشته باشید که دستگاه چاپ بنر ی تمام لغت ها و واژه های مربوط به محصول ها شما کاری فوق العاده اختلال و زمان بر می‌باشد و بدون هیچ تردیدی نمی توانید صد در صد شاخه های فروشگاهتان را دستگاه چاپ بنر کنید . از طرفی دستگاه چاپ بنر فراوان فعالیت سخت و دوره بری است که‌این مدت در هر صورتی برای شرکت شما یک سری هزینه به همراه دارد .

اگر شما پتانسیل فروش صد در صدی محصولاتتان را داشته باشید فقط از روش دستگاه چاپ بنر می توانید تا ۵۰ درصد به نتیجه برسید دلیل این داعیه هم بر می گردد به توضیحاتی که در بخش بالا به آن اشاره کردم و قابلیت و امکان این نیست که هیچ تارنما یا فروشگاهی در تمام بخش های پایین گروه تارنما بتواند در نتایج نخستین گوگل باشد . کافیست یک خروجی از محصول ها فعال وب سایتتان بگیرید و نسبت آن به تعداد سفارشات تثبیت شده سایتتان را در بیاورید .

عبد همیشه به‌این نکته دارای اهمیت اشاره کرده ام که اصلی ترین فاکتور برای یک وبسایت ( دستگاه چاپ بنر ( هست . شما بدون دستگاه چاپ بنر درصورتی که پول نداشته باشید یک روز نیز نمی توانید از روش وب سایتتان کسب درآمد کنید و یکی از المان های کلیدی برای مراقبت و افزایش ارتفاع عمر وبسایت دستگاه چاپ بنر هست . همان گونه که در توضیحات هم به آن اشاره کرده ام با استعمال از دستگاه چاپ بنر در هر صورتی با یک درصد معلوم بعد از یک برهه زمانی و رعایت چند اصول به درآمد خواهید رسید . ولی بدون دستگاه چاپ بنر نیکی .

البته گوگل ادوردز !!! احتمالا در همین نخست این سوال برای شما به وجود بیاید که تولید ها شما دارنده فایده پایینی می‌باشند مانند قطعات کامپیوتر , چطور می شود با این مقدار منفعت ناچیز از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کرد ؟ سوال مهمی است که به‌دنبال به آن جواب می‌دهم

شما وقتی بایستی از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده نمایید که نتایج حاصله به سود یا برابر با مبلغی که پرداخت نموده اید ختم شود . در صورتیکه راه اندازی یک کمپین برای شما سودی ندارد سراغ گوگل ادوردز نروید . اما ایجاد یک کمیپن تبلیغات کلیکی گوگل دوچندان مهم است و بایستی به سراغ کسانی بروید که هزینه تبلیغات شمارا تا ۹۰ درصد کاهش بدهند . وقتی اینکار انجام شود کمپین شما با یک مقدار بهره هم به ضرر و زیان نخواهد رسید که اینکار نیاز به تخصص و یک بازه مجال خاص داراست .

تبلیغات گوگل ادوردز یا این که دستگاه چاپ بنر ؟ کدام یک خوبتر است ؟ مخلوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *